Meyve Terapisi

Meyve Terapisi

Ankara'da Organik Yağlı ve Tropikal Meyveli Terapi Merkezi

Organik tropikal yağlı 7 çeşit karışık  meyveler ile ve organik 7 çeşit karışım yağlar ile insan vücudunda canlı hücrelerin organik vitaminler ile buluşmasını sağlamak, zinde ve sıhhatlı olmasını sağlamaya yardımcı olmak için, hem 46 çeşit organik içeçekler, organik kurutulmuş meyveler, çerezler ve 14 çeşit tropikal meyveler, 17 çeşit yerli meyvelerden oluşan toplamda 77 çeşit ürün ile hem yenilmesi hem içilmesi hemde vücuda sürülmesiyle vücudun en yüksek seviyede sıhhat bulmasını sağlamaktadır.

Özel karışım yağların bütün vücuda sürülmesinin sağlamanın faydaları oluştuğunda, kemik eklemlerin, boyun kısmının ağrıları, sırt kısmının ağrıları, bel kısmının ağrıları için, kemiklerin erimesinde sızıyı dindirmek için ve bacaklar kısmının ağrıları ve kireçlenmesi varsa giderilmesi için, ağrısı yoksa dahi, gelecek ağrılara engel olunması için, 3 aşamalı terapi masajı yapılacaktır.

1. Aşama: 30 dakika kaya tuzu İle sıcak suyundan ayaklar işlem ve ayak masajından geçecek

2. Aşama: 60 dakika organik yağlı tropikal 7 çeşit meyvelerden oluşan karışımdan vücut terapi masajı yapılacak.

3. Aşama: 60 dakika organik 7 karışım yağlardan oluşan karışımdan vücut terapi masajı yapılacaktır.

Toplamda 3 saat siz saygıdeğer misafirlerimiz ve sevdikleriyle beraber veya tek olarak bize konuk olacaksınız. Vücudunuz çok rahat edecek pamuk gibi olacak sıhhat bulacaksınız.

Tek Kişilik VIP 10 seansı üst üste bir hafta ara İle uygulama yapıldığında sonrasında ise devamında her ay 1 defa seans uygulaması yapıldığında ağrıları varsa minimuma inecek ağrılarınız yoksa bile çok sıhhatli, zinde ve dinamik güçlü hissedecektir.

Misafirimiz tek olarak veya ailesi veya arkadaşı ile Beraber gelebilecektir. Özel VIP rezidansta uygulama yapılacak misafirimizin dışında başka kimseye aynı saatte randevu verilmeyecektir.

Bütün yapılacak işlerde kullanılan havlular, sedye örtüsü, ayak havlusu, terlik ve özel eşyası tek kullanımlık olacaktır. Hijyenik temiz bir ortamda VIP uygulama olacaktır.

Bu Terapi Masajı uygulamasına katılan yerli ve yabancı bayan uzman profesyonel terapistler görev yapacaklardır.


Üst